Kynologické závody Přeštice

Dne 24. 6. 2017 jsme se zúčastnili obranářského kynologického trojzávodu v Přešticích. Za náš KK Domažlice jsem se zúčastnily já (Pavel Placheta) s německým ovčákem Darem (Goliášem z Chodského království) v kategorii ZVV1 a Vlasta Hulcová s německým ovčákem Mackem v kategorii ZM.
Tohoto závodu se zúčastnilo cekem 27 účastníků v kategoriích BH, ZM, ZZO, ZZO1 a ZVV1. Já s Darem jsme osadili 2. místo v kategorii ZVV1 a Vlasta s Mackem byla bohužel diskvalifikovaná při obranách, kdy měl Mack mnohem větší zájem o peška položeného vedle cvičáku než o figuranta v zástěně a po opakovaném neúspěšném přivolání rozhodčí Týc Mackovo účast v obranách ukončil.
Počasí bylo náročné jak pro psovody, tak zejména pro psy, neboť bylo vedro jak v peci, ale i přesto jsme si celou akci dobře užili. Celý závod rozhodovali tři rozhodčí a to Josef Zábranský, Mgr. Jiří Týc a Ing. Miroslav Ulč a obrany  figurovali Petr Březina a David Calta.
Tento závod se započítával do celkových výsledků o vítěze trojzávodu v Touškově, Křimicích a Přešticích, kde jsme se s Darem stali vítězi obranářského trojzávodu v kategorii ZVV1.
 
Pavel Placheta

kontakt

ZKO 1 Domažlice 299
Sportovní střelnice Jirklovka
344 01 Domažlice
Telefon: +420 605 166 274
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO: 65571436, Číslo účtu: 209 060 071/0300
Korespondence:
Ing. Hana Slachová
ZKO Domažlice 1
Havlovice 74
344 01 Domažlice