KURZY pro začátečníky

Kynologický klub Domažlice pořádá kurzy pro začátečníky Kurz se skládá z deseti lekcí v rozsahu jedné hodiny týdně. Cena za celý kurz je 1.200,-. Cílem kurzu je navázání správné komunikace se psem, zvládnutí základních dovedností potřebných pro každodenní běžný život (chůze na vodítku, přivolání, zvykání na auto, náhubek, pobyt v kleci, …), hledání správné motivace, pochopení jednoduchých technik výcviku. Možnost seznámení se s klikr tréninkem, individuální či skupinový výcvik. Po kurzu lze pokračovat v Kynologickém klubu a připravit psa na zkoušky, příp. je možnost účastnit se agility přípravky. Kurzy probíhají podle zájmu průběžně, termín dle dohody. Přihlášky (jméno, plemeno a věk psa, příp. dotazy) zasílejte na e-mail. V jednom kurzu může být max. 10 účastníků.

kontakt

ZKO 1 Domažlice 299
Sportovní střelnice Jirklovka
344 01 Domažlice
Telefon: +420 605 166 274
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO: 65571436, Číslo účtu: 209 060 071/0300
Korespondence:
Ing. Hana Slachová
ZKO Domažlice 1
Havlovice 74
344 01 Domažlice