Kurzy pro veřejnost

martin a fcrPro veřejnost pořádáme kurzy, ve kterých vám vysvětlíme základní pravidla spolužití se psem, jeho ovladatelnost a první kroky k jeho zdárné výchově. Ukážeme vám, jak rozumět svému čtyřnohému příteli a pochopit jeho chování a reagování na vaše podněty. Nenaučíme to vašeho psa, to je zcela na vás, ale věříme, že vám pomůžeme usnadnit jak začátky soužití se psem, tak i jeho socializaci a vštípení základních vzorců chování k lidem i k ostatním psům.

 

Cvičí se zpravidla v neděli dopoledne, nicméně termíny je třeba vždy zásadně upřesňovat s vaším výcvikářem.

Poté se, pokud budete mít hlubší zájem o práci se psy, můžete stát členem našeho klubu, nicméně podmínkou je absolvování výše zmíněných kurzů a osobní doporučení od vašeho výcvikáře.

Předtím, než se rozhodnete pro účast se prosím seznamte s podmínkami pro výcvik. Přejeme vám mnoho trpělivosti a vašemu psovi mnoho úspěchů...

Jakékoliv vaše dotazy a připomínky s vámi rádi vyřešíme prostřednictvím jednoduchého kontaktního formuláře zde...


Finanční prostředky z poplatků za kurzy jsou určeny k částečné úhradě provozních nákladů cvičiště.

kontakt

ZKO 1 Domažlice 299
Sportovní střelnice Jirklovka
344 01 Domažlice
Telefon: +420 605 166 274
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO: 65571436, Číslo účtu: 209 060 071/0300
Korespondence:
Ing. Hana Slachová
ZKO Domažlice 1
Havlovice 74
344 01 Domažlice